UKKO Čajová zmes na reflux

UKKO Čajová zmes na reflux je účinnou odpoveďou prírody na jedno z najrozšírenejších civilizačných ochorení, ktorým je pálenie záhy alebo reflux.

Naša Čajová zmes na reflux prémiovej kvality obsahuje liečivé rastliny, ktoré spolu, navzájom si dopĺňajúc priaznivé účinky pomáhajú rýchlo a účinne liečiť reflux. Čaj zmierňuje mieru tvorby žalúdočnej kyseliny, na sliznici pažeráka vytvára vrstvu hlienu, čím zabezpečuje ochranu pred dráždivými kyselinami, respektíve zmierňuje kŕčovitý kašeľ, pálenie v žalúdku a nepríjemné pálenie v hrudníku (pálenie záhy).

NEDOVOĽTE, ABY VÁM REFLUX ZNIČIL ZDRAVIE!
ČAJ PONÚKA RÝCHLU A ÚČINNÚ POMOC PRED ŠKODLIVÝMI A NEPRÍJEMNÝMI NÁSLEDKAMI REFLUXU.

Liečivé rastliny, z ktorých je čaj zložený

Získajte viac informácií o liečivých zložkách čajovej zmesi na reflux, ktoré účinne bojujú proti príčinám vzniku refluxu, jeho príznakom a následkom!

Dočítať

O refluxe

Získajte viac informácií o refluxe ako ochorení, o príčinách jeho vzniku, príznakoch, možných následkoch a o tom, ako môže pri jeho liečbe pomôcť UKKO Čaj na reflux!

Dočítať

6 užitočných rád na zmenu životosprávy pre tých, ktorí trpia refluxom

Ak dodržíte týchto 6 základných a užitočných rád týkajúcich sa správnej životosprávy, problémy s refluxom sa stanú znesiteľnejšími, príznaky sa môžu rýchlo zmierniť alebo úplne ustúpiť.

Dočítať

Zloženie

Prírodné zloženie UKKO Čajovej zmesi na reflux

PRÍRODNÉ LIEČIVÉ RASTLINNÉ ZLOŽKY OBSIAHNUTÉ V TEJTO JEDINEČNEJ ČAJOVEJ ZMESI VĎAKA SYNERGII, KTORÁ MEDZI NIMI VZNIKÁ, SI NAVZÁJOM POSILŇUJÚ A DOPĹŇAJÚ ÚČINNÉ LÁTKY, ÚČINNE NEUTRALIZUJÚ ÚČINKY REFLUXU A ZMIERŇUJÚ, RESPEKTÍVE ODSTRAŇUJÚ JEHO PRÍZNAKY.

Kvalitný, 100 % prírodný produkt

UKKO Čajová zmes na reflux je produkt prémiovej kvality vyrobený pod odborným dohľadom z tých najkvalitnejších prírodných liečivých rastlín. Osobitnú pozornosť venujeme čistote rastlín, preto suroviny pre náš čaj nakupujeme výlučne z dôveryhodných a kontrolovaných zdrojov, vďaka čomu vieme od pôdy až po balenie zabezpečiť, aby počas skladovania, prepravy a výroby neprichádzali do kontaktu s cudzími látkami.

Čajová zmes na reflux je 100% prírodný produkt, ktorý neobsahuje alergény, nečistoty ani pridané arómy, preto jej konzumácia nespôsobuje nepríjemné žalúdočné problémy.

100% prirodny produkt

Liečivé rastliny

AGÁT BIELY, KVET

Kvety bieleho agátu sme do čajovej zmesi pridali predovšetkým preto, lebo zmierňujú tvorbu žalúdočnej kyseliny, uvoľňujú kŕče a zmierňujú kašeľ, avšak aj ich protizápalový účinok má priaznivý vplyv na pažerák zapálený pôsobením kyselín. Kvety bieleho agátu sú okrem toho mimoriadne bohaté na flavonoidy a silice (nerol, farnesol, linalool).

Agat biely

SKOROCEL KOPIJOVITÝ

Skorocel kopijovitý (alebo úzkolistý) je v Čajovej zmesi na reflux nevyhnutnou zložkou hlavne preto, lebo zmierňuje kašeľ, pôsobí protizápalovo na tráviaci systém (žalúdok a črevá), má antibakteriálne, antivirálne účinky, stimuluje imunitu, vrstvou hlienu chráni podráždenú sliznicu a upravuje tvorbu žalúdočnej kyseliny.

Skorocel kopijovity

ŠKORICA

Škorica tiež vytvára na sliznici vrstvu hlienu, preto zohráva kľúčovú úlohu v ochrane pred podráždením vznikajúcim v dôsledku refluxu kyselín. Okrem toho posilňuje žalúdok, uvoľňuje kŕče, má významný antiseptický a antibakteriálny účinok a zmierňuje kašeľ.

Skorica

MALINOVÉ LISTY

Malinové listy uvoľňujú kŕče, zmierňujú kŕčovitý kašeľ, znižujú hladinu cukru v krvi, pomáhajú zastaviť process kvasenia v žalúdku a črevách. Okrem toho malinové listy dodávajú čajovej zmesi kompaktnosť a maximalizujú jej obsah účinných látok.

Listy maliny

CVIKLA

Cvikla má výrazný obsah vitamínov A, B a C, vďaka ktorým je významným zdrojom antioxidantov. Vďaka obsahu vitamínu B9 výrazne pomáha pri krvotvorbe a je bohatá na draslík, vďaka čomu má močopudný účinok. Okrem toho nastoľuje acidobazickú rovnováhu organizmu a podporuje činnosť pečene.

Cvikla

Skúsenosti

Prečítajte si názory tých, ktorí náš čaj už vyskúšali

Uvádzame tu niekoľko spätných väzieb od našich verných zákazníkov, ktorým už čaj UKKO reflux pomohol. Prečítajte si ich skúsenosti a vyskúšajte ho aj vy. Zmeňte svoj život, nedovoľte, aby ho reflux ovládol a zničil vaše zdravie! Verte, že náš čaj pomôže aj vám, aby ste mohli žiť život bez refluxu a bez pálenia záhy. Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.

Silvester H.

Milý Tibor Sipos
Dlho som netušil, že mám reflux. Ja som totiž nemal príznaky typické pre reflux. Netrpel som pálením záhy, nenadúvalo ma a nebolel ma ani pažerák.. Je pravda, že veľmi zriedka, raz-dvakrát za rok sa mi vrátilo malé množstvo kyseliny. Raz za dva-tri mesiace som chodil na ušno-nosno- krčné oddelenie dať si predpísať lieky na alergiu. Tam mi raz zistili, že mám „podráždený“ hltan. Toto bol môj hlavný problém. Neustále dráždenie hltana bolo nepríjemné. a často som pokašliaval. Pri silnejšom kašli som vykašliaval aj hustý a lepkavý hlien. O pár rokov som zašiel na vyšetrenie gastroskopom, kde sa zistilo, že žalúdok mám v poriadku, ale zvierač pri vyústení pažeráka do žalúdka je „erodovaný“. mám REFLUX. Vtedy mi predpísali like, ktorý mi po šiestich mesiacoch môj obvodný lekár mohol znova predpísať len po opätovnej gastroskopii, lekárskom posudku atď. Na to som už nepristal, veď som svoj problém v skutočnosti ani nepovažoval za reflux, veď ja mám problémy s hltanom. Spravil som však to, čo sa odporúča v takýchto prípadoch, teda som si lôžko pod hlavou nadvihol o 8-10 cm. Keďže žiadne lieky mi nepomáhali a nič sa nezmenilo, zmieril som sa s myšlienkou, že s týmto sa budem musieť naučiť žiť. Vtedy som si náhodou všimol, ak si dobre pamätám, tak na Facebooku, Vašu reklamu. Pomyslel som si, že to vyskúšam, veď nemám čo stratiť. To bolo približne pred 3 mesiacmi. Podľa návodu som začal čaj užívať a prekvapivo rýchlo sa mi zmiernilo a napokon zmizlo podráždenie v hrdle!!! A takisto aj ten lepkavý hlien!!! Po mnohoročných nepríjemnostiach to bola obrovská úľava. Aj touto cestou Vám ďakujem. S odstupom času si myslím, že hrdlo som mal podráždené kvôli „vyparujúcej sa“ žalúdočnej kyseline a hlien bol obrannou reakciou pažeráka. Z vlastnej pozitívnej skúsenosti vrelo odporúčam UKKO čaj na reflux všetkým, ktorí majú podobný problém. Odvtedy som raz za sáčok čaju doniesol ukázať aj môjmu krčnému lekárovi , ktorý predtým ani netušil, že takýto čaj existuje. Ospravedlňujem sa za dlhý príspevok, ale takto je môj príbeh ucelený. S úctou: Silvester H.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Georgína F.

Ja som sa prvýkrát stretla s UKKO čajom na reflux na jeseň 2015, keď som už druhý mesiac trpela bolesťami hrdla, bola som zachrípnutá a dokonca som nemala hlas. Môj lekár sa mi snažil naordinovať už tretí druh antibiotík, keď som navštívila ušného lekára, ktorý zistil, že to veru nie je chronické ochorenie horných dýchacích ciest, / iba produkuje podobné príznaky!/. S čajom som sa stretla na internete, objednala som si ho a som presvedčená, že práve jemu ďakujem, že som to prežila.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Ingrid B.

Srdečne Vás zdravím!
Rada by som sa s Vami podelila o svoje skúsenosti s čajom na reflux. Dlhé roky ma trápil reflux, tí ktorí to poznajú, vedia, aké príznaky toto ochorenie produkuje.
Vyskúšala som rôzne lieky, niektoré pomohli viac, iné menej. Až dovtedy, kým som na facebooku našla tento prípravok, o ktorom si ja myslím, že je to „ZÁZRAČNÝ ČAJ“.
Za krátky čas som mohla zredukovať množstvo užívaných liekov! A DOKONCA sú dni, keď ich ani nemusím užiť. Čaj pijem vyše mesiaca. Kvalita môjho života sa výrazne zlepšila!
Tí, ktorí ma poznajú, vedia, že pravidelne behám, čo mi odvtedy ide oveľa lepšie, pretože zmizli moje ťažkosti v hrudníku!
Pracujem v predajni zdravej výživy a vždy vrelo odporúčam kvalitné prípravky podložené skúsenosťami. Som si istá, že onedlho si objednám ďalšiu dávku čaju a vyskúšam aj Vaše ďalšie prípravky. Som Vám za všetko naozaj veľmi vďačná!
Poprosila by som Vás, aby ste v prípade, že uverejníte moje skúsenosti na facebooku, uviedli moje meno iba ako Ingrid B. Ďakujem!
Prajem pekný deň!

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Rastislav L.

Doteraz som pila čaj asi trikrát a už!! nemusím užívať žiadne lieky, nemám problémy s prehĺtaním. Verím, že odteraz to bude stále len lepšie! Veľmi pekne ďakujem a čoskoro si objednám ďalšiu dávku. Čaj je chutný, ja ho pijem neochutený za 2 poháre. Samozrejme súhlasím so zverejnením môjho názoru spolu s menom!

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Anna B.

Veľmi pekne ďakujem tímu výrobcov čaju, že ste ma vyliečili.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Zelmira K.

Vážený pán Tibor Sipos!
Čajovú zmes na reflux som začala užívať 10. decembra a odvtedy sa mi výrazne zmiernilo nepríjemné pálenie v žalúdku, podráždenie pažeráka i kašeľ. Váš chutný čaj pijem dvakrát denne a nemusím užívať ďalšie lieky. Ďakujem! S pozdravom: Zelmira K. (Môj názor môžete samozrejme použiť, prosím Vás však, aby ste neuviedli moje celé meno, iba: Zelmira K.)

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Dana J.

Ani ja som neverila, že čaj môže zmierniť pocit pálenia v hrudníku a hrdle, ale funguje to.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Zulejka D.

Mne sa osvedčil. Na reflux som už užívala viacero liekov, ale nie veľmi mi pomáhali. Odkedy však pijem čaj, nič mi nie je. Najprv som neverila, ale pomohol a je veľmi chutný.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Andrea D.

Veru funguje. Čaj som našla v najlepšom čase, lebo už som nemohla nič jesť, ale takmer už ani piť.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
L. É.

Milí distribútori čajov UKKO!
Moja mama pije už 3 mesiace Vašu čajovú zmes na reflux. Máme s čajom úžasné skúsenosti. Vlastne hneď od začiatku sa jej výrazne zmiernili zdravotné problémy.
Mama pije čaj ráno a večer za studena a bez sladenia. Aj takto jej veľmi chutí. Nočné ťažkosti úplne zmizli. Cez deň po jedle ešte má mierne ťažkosti, ale aj tu je už výrazné zlepšenie. Aj v rodine a medzi známymi sa nájdu takí, ktorí sa sťažujú na reflux kyseliny a my každému odporúčame, aby pil UKKO čaj. Môžeme o ňom povedať iba samé chvály.
Ďakujeme za príležitosť a aj naďalej budeme Vašimi vernými užívateľmi.
S pozdravom: L.É.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Miroslav Z.

Zdravím Vás, pán Sipos!
Odkedy som si objednal a užívam UKKO REFLUX čaj, cítim sa veľmi dobre a už neužívam ani lieky.
Každé ráno začínam tým, že si pripravím Čaj a pekne pomaly po dúškoch ho vypijem. Je to výborný pocit, keď pijem prvý dúšok, upokojí ma, nevracajú sa mi kyseliny do pažeráka. Mne sa čaj veľmi osvedčil a každému ho odporúčam, určite neoľutuje!
Týmto ďakujem pánovi Siposovi za jeho pomoc a rady. Ďalej súhlasím s tým, aby bol môj príspevok zverejnený.
S pozdravom: Miroslav Z.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Kveta S.

Milý tím Ukko!
Váš čaj na reflux pijem už tri mesiace. Rada by som sa vám poďakovala, pretože tento čaj je pre mňa zázrak! Refluxom trpím 8 rokov a posledný rok som v hrdle cítila všetky typické príznaky. Pálenie, bolesť, hrču – respektíve ako keby som mala v hrdle nejaký cudzí predmet, pokašliavanie… Bolo to niečo strašné!
Keďže som toho už veľa vyskúšala, / okrem lekára… / nerobila som si veľké nádeje…, ale už po prvom týždni som cítila, že sa mi hrdlo zlepšuje. Dlho som nepísala, lebo som sa obávala, že úspech „zakríknem“ a opäť bude všetko po starom. Teraz sú to už tri mesiace, čo pijem čaj a vlastne po prvom mesiaci som mala hrdlo v poriadku. A odvtedy to tak je.
Lieky na reflux som doteraz užívala denne/obdeň, ale teraz už iba každý tretí deň. Pevne verím, že aj toto sa ešte zlepší. Ale ak nie, aj toto je pre mňa obrovský úspech! Teraz ho už budem piť neochvejne ďalej!
Veľmi pekne ďakujem!
S pozdravom, Kveta S.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Viktória

Zdravím Vás!
Vašu čajovú zmes na reflux užívam už jeden týždeň ráno a večer. Dnes je môj prvý deň bez liekov a zatiaľ nepociťujem žiadne problémy ani počas jedla, ani po jedle. Môžem Vám len gratulovať, že ste vyvinuli takýto úžasný produkt, čaj, ktorý pomáha vysadiť lieky! Prajem Vášmu produktu ďalšie úspechy!
Viktória

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Jana P.

UKKO Čaj na reflux som našla na Facebooku, moji známi zdieľali dobré skúsenosti iných. Už dlhé roky bojujem s problémom, že ma často páli pažerák; ak som zjedla trošku viac, cítila som tlak v hrudníku; v noci som sa často budila na to, že ma v hrdle páli kyselina. Keďže pracujem v zdravotníctve, na základe príznakov som si diagnostikovala reflux, ale gastroskopie sa bojím aj ja. Vyskúšala som lieky znižujúce množstvo žalúdočných kyselín, liečivé vody niektoré pomohli viac, iné menej. Vtedy som objavila Váš čaj a pomyslela som si, že to stojí za vyskúšanie. A stal sa priam zázrak, pretože za necelý týždeň moje problémy zmizli vďaka liečivým bylinkám bez vedľajších účinkov. Nie je preto otázne, prečo odporúčam túto čajovú zmes aj iným, veď sa s nimi môžem so svojimi skúsenosťami podeliť z prvej ruky. Súhlasím so spracovaním mojich skúseností na marketingové účely, pod menom Jana P

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Karol T.

Vážený pán Sipos!
Ďakujem pekne za Vašu odpoveď. Na Vašu žiadosť niekoľkými vetami opíšem priaznivé účinky čajovej zmesi na reflux na základe mojich vlastných skúseností.
Na internete som hľadal možnosti prírodnej liečby môjho refluxu a našiel som Ukko čaj na reflux. Veľa som kvôli refluxu trpel, stále som mal bolesti v hrudníku a ani v noci som nemohol spať, cez deň som bol podráždený, stále vyčerpaný a každodenný život mi komplikovalo pravidelné nadúvanie. Užíval som lieky na pálenie záhy (antacidá), ale vôbec mi nepomáhali.
Moje pripomienky môžete zverejniť, aby pomohli aj iným.
S vďačnou úctou: Karol T.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Kristina K.

Milý tím Ukko Zázračný čaj!
Refluxom trpím už asi 10 rokov. Nikdy mi žiaden predpísaný like nepomohol, ba skôr uškodil, pretože zakaždým mi spôsoboval bolesť v okolí hrudnej kosti a lieky som musela vysadiť. Za posledné dva mesiace sa situácia ešte zhoršila a musela som si nájsť inú, alternatívnu metódu liečby, než akú mi predpisovali lekári. Takto som teda našla Váš čaj proti refluxu. Príznaky sa veľmi rýchlo zmiernili, ale vtedy som už bola objednaná na gastroskopiu, ktorej som sa nesmierne bála, pretože pred desiatimi rokmi som už takéto vyšetrenie absolvovala. Chcela som sa však dozvedieť, aká je situácia tam vo vnútri, pretože som toto ochorenie nechcela zanedbať, keďže v kruhu mojich známych som vedela o hrozných operáciách nevyhnutných práve kvôli zanedbaniu choroby.

Takže po poldruha- až dvojmesačnom užívaní čaju /s miernejšími príznakmi/ som zašla na gastroskopiu, ktorá bola síce fakt brutálna, ale napriek tomu som nepožiadala o anestéziu, dokonca som lekára poprosila, aby som celé vyšetrenie mohla sledovať..:-D.
A stal sa zázrak, nič mi nie je!!!!!
Svaly pažeráka dobre zvierajú, žiadne rozleptané časti, dokonca sa mi aj páčilo, čo som videla… Odvtedy čaj každému len odporúčam a dokonca ho aj rozdávam tým, ktorí trpeli podobným problémom ako ja.

Podľa mňa by mali lekári radšej predpisovať tento čaj, než tie /podľa môjho názoru a skúseností neúčinné a drahé lieky/, to však nie je biznis ani pre nich, ani pre farmaceutický priemysel. Žiaľ!!!

Takže Vám veľmi, veľmi, veľmi pekne ďakujem a prajem veľa úspechov k ďalšej práci!!!!!

S pozdravom Kristina K

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Žolt (inštalatér klimatizačných zariadení)

Celé týždne som neustále kašľal a pociťoval zvieranie v hrudníku. Rýchlo vysvitlo, že nemám žiadne ochorenie srdcového alebo pľúcneho charakteru. Keďže som necítil vystupovať žiadnu kyselinu, prekvapilo ma, keď mi diagnostikovali reflux.

Jeden známy mi spomenul čajovú zmes UKKO Reflux, ktorá mi už v prvý deň zmiernila trýznivý kašeľ a odvtedy ju užívam dvakrát denne, cítim sa lepšie, menej kašlem a aj zvieranie v hrudníku pominulo. Čaj má okrem toho na moje veľké prekvapenie príjemnú chuť a ja, čo mám inak sladké veľmi rád, si ho dokonca nepotrebujem ani sladiť.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Mária

Refluxom trpím už dávno, kvôli neustálemu kašľu a vracajúcej sa kyseline som už nemohla ani spať. Keď som začala piť čaj na reflux, 2 týždne som necítila nič zvláštneho, ale keďže jedna známa (ktorá tiež trpí refluxom) mala s čajom vynikajúce skúsenosti, v užívaní som pokračovala. A ako dobre som urobila!

Po dvoch týždňoch sa zmiernil kašeľ a bolesti v hrudníku takmer úplne pominuli! Vracajúcu sa kyselinu pociťujem čoraz zriedkavejšie a je skôr sladkastá a menej žieravá. Veľmi sa teším, že som natrafila na tento čaj a určite ho budem užívať aj naďalej.

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Helga

U mňa reflux prepukol po jednom nachladnutí. Silný kašeľ, bolesti v hrudníku, neustály pocit hrče v hrdle. Liečili ma na všetko, alergiu, zápal pľúc, chrípku atď. Dostala som rôzne antibiotiká, ale môj stav sa nezlepšoval, od záchvatov kašľa som ledva rozprávala.

Bola som medzi prvými, ktorí testovali UKKO čaj na reflux, po tom, čo sa vynorila možnosť, že možno trpím refluxom.
Už po prvej šálke čaju na reflux sa výrazne zmiernil môj kašeľ a po 4-5 dávkach sa zlepšili takmer všetky príznaky. Dnes, keď mám za sebou približne mesačnú kúru čajom na reflux, môžem vyhlásiť, že všetky príznaky ustúpili!

UKKO do toho!

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Žolt

Pred dvoma týždňami som si objednal 2 balenia čaju, ktorý odvtedy pravidelne pijem. Denne približne pol litra. Dlhé roky (konkrétne 5 rokov) som musel na reflux užívať lieky, 2 tabletky denne. Objednal   som si teda čaj, uvaril som si dobrú dávku a popíjal. Keď sa minul, navaril som znova. Ak mi kyselina dráždi hrdlo (jem všetko a stáva sa to často), opäť vypijem pár dúškov čaju a za pár minút ten žieravý pocit ustúpi. Mne čaj vyslovene pomohol a pomáha, aby som sa nemusel napchávať bielym chlebom, ktorý do seba nasiakne kyselinu atď.

Je 10 hodín večer, teraz som si uvaril jednu dávku čaju a hneď si z neho ešte pred spaním dám a ráno nalačno tiež. Kto neverí, nech ma vyhľadá a nech sa presvedčí, že som tieto riadky napísal ja sám, a to nie pre reklamu, ale preto, aby ste aj vy smelo objednávali a pili UKKO čaj.

S pozdravom Žolt

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Beáta Vingová

Vážený Dodávateľ!

Som rada, že som mohla spoznať Váš produkt. Pravdu povediac, mne reflux nikdy nediagnostikovali a aj keď som vykašliavala kyselinu, nadúvalo ma a mala som tráviace problémy, pripisovala som to cukrovke. Vyskúšala som už veľmi veľa vecí, doteraz mi však nič nepomohlo. Už viac ako desaťročie som denne trpela silnými bolesťami na ľavej strane podbruška a ani jeden lekár mi nevedel povedať, z čoho to mám. Prešla som si kalváriou (CT, MR, ultrazvuk, endoskopia), nič mi však nepomáhalo.

Toto teraz chvalabohu pominulo. Vďaka jedinému baleniu čaju ustúpili všetky nepríjemné príznaky s kyselinou, ktoré ma trápili hlavne po večeroch. A aby som nezabudla, aj cukor a krvný tlak mám v poriadku, lebo musím povedať, že už som sa stretla s takým prípravkom, od ktorého mi hodnoty vystúpili až „ku hviezdam“.

S pozdravom Beáta Vingová, 68 rokov, dôchodkyňa

Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.
Ildikó Nagyová

Milý tím Ukko!

Chcela by som sa Vám poďakovať za to, že sa Vám podarilo vyvinúť takýto dobrý čaj na reflux. Už 3 roky ma trápi ťažký reflux, doteraz mi nič nepomáhalo, hrozila mi už dokonca operácia.
Pred mesiacom som natrafila na Vás a odvtedy čaj na reflux pijem 3x denne. Konečne sa už v noci nezadúšam, nemám záchvaty a konečne môžem spať! Aj cez deň sa cítim lepšie, takže každému ho len a len odporúčam. Vďaka. Ildikó Nagyová.

O refluxe

Čo je to reflux a aké problémy môže spôsobiť?

Ochorenie reflux je vlastne poruchou fungovania hornej časti tráviacej trubice, v dôsledku čoho sa obsah žalúdka a dvanástnika zmiešaný so žalúdočnou kyselinou a tráviacimi šťavami, čiže refluxát vracia v protismere nahor do pažeráka, kde vyvoláva nepríjemné príznaky a v konečnom dôsledku chorobné zmeny orgánov a zápal sliznice.

Najjednoznačnejším príznakom pravidelného refluxu je podráždená, vo vážnejších prípadoch zapálená sliznica pažeráka, pričom najcharakteristickejšími príznakmi sú pravidelné a časté pálenie v žalúdku, pálčivá bolesť za hrudnou kosťou (pálenie záhy), pocit zadúšania, dlhodobý kŕčovitý kašeľ, vygrgávanie kyseliny, nepríjemná pachuť v ústach a nepríjemný zápach z úst, respektíve kazivosť zubov.

Ako vzniká reflux ako choroba?

Najčastejšie spôsobuje poruchu fungovania pažerákového zvierača tlak pri prílišnej tvorbe žalúdočnej kyseliny, v dôsledku čoho vo vodorovnej polohe, napr. počas spánku, ale aj pri predklone alebo v sede sa žalúdočná kyselina vracia do pažeráka.

Nepravidelná strava i sedavý životný štýl chorobu podporujú. Fajčenie, nadmerná konzumácia alkoholu alebo kávy, respektíve určité lieky (napr. s obsahom salicilátov) môžu dráždiť sliznicu žalúdka. Niektoré anestetiká a analgetiká „uvoľňujú“ pažerákový zvierač (kardiu), preto u tých, ktorí dlhodobo užívajú tieto prípravky, taktiež narastá riziko spätného návratu refluxátu do pažeráka.

Medzi časté príčiny ďalej zaraďujeme aj fyzický tlak na žalúdok vyplývajúci z obezity, respektíve tehotenstva, ktorý v kombinácii napr. s príliš tesným oblečením tiež podporuje pravidelný spätný návrat obsahu žalúdka do pažeráka a tým pádom vznik problémov s refluxom.

PRAVIDELNÝM PITÍM ČAJU A ZMENOU ŽIVOTOSPRÁVY SA DAJÚ NEPRÍJEMNÉ PRÍZNAKY REFLUXU (ako napr. pálenie záhy) RÝCHLO ZMIERNIŤ A AJ PROTI JEHO PRÍČINÁM SA DÁ ÚČINNE ZABOJOVAŤ.

Problémy s refluxom vznikajú iba vo veľmi zriedkavých prípadoch kvôli genetickým poruchám fungovania zvierača dolnej časti pažeráka. Tento jav nie je možné úplne vyliečiť prírodnými metódami, dá sa však liečiť a je možné dosiahnuť aj stav bez príznakov.

Reflux sa kvôli svojim príznakom často mylne zamieňa s inými chorobami a nesprávne sa lieči antibiotikami, liekmi na tlmenie kašľa alebo napríklad liekmi na vykašliavanie hlienov, čím sa reflux ešte zhorší. Diagnostikovaný reflux sa najčastejšie lieči liekmi, ktoré viažu žalúdočnú kyselinu.

My sa na rozdiel od toho snažíme reflux „zachytiť pri korienku“. Celý jav refluxu a všetky z neho vyplývajúce príznaky a komplikácie sa zoskupujú okolo dvoch základných problémov a čaj dokáže rýchlo a mimoriadne účinne zabojovať práve proti týmto.

Problém číslo 1. predstavuje nadmerná tvorba žalúdočnej kyseliny, čo spôsobuje poruchu fungovania zvierača pažeráka (kardia) a tým pádom spätný návrat žalúdočnej kyseliny do pažeráka. Prvoradou výhodou konzumácie čajovej zmesi je, že spoločným pôsobením bylinných zložiek sa znižuje miera tvorby žalúdočnej kyseliny, čiže čaj sa nesnaží upraviť zloženie žalúdočnej kyseliny vytvorené mimoriadne zložitými (a dobre vymyslenými) biochemickými procesmi, ale upravuje mieru tvorby žalúdočnej kyseliny a tým pádom ich množstvo na normálnu hladinu, čím sa znižuje riziko a častosť spätného návratu, respektíve množstvo vracajúcej sa žalúdočnej kyseliny do pažeráka.

Druhý problém predstavuje sliznica pažeráka podráždená vracajúcou sa žalúdočnou kyselinou. Práve v súvislosti s týmto javom priamo alebo nepriamo súvisí väčšina príznakov a komplikácií. UKKO Čajová zmes na reflux vytvára na sliznici pažeráka odolnú ochrannú vrstvu hlienu, ktorá zabraňuje tomu, aby ju vracajúca sa žalúdočná kyselina poškodila. Pri pravidelnom pití čaju sa vďaka jeho protizápalovým a antibakteriálnym účinkom môže krásne upraviť stav sliznice zapáleného pažeráka, nevzniká ďalšie podráždenie, tým pádom sa zmiernia aj príznaky, ktoré môžu následne úplne ustúpiť.

Okrem toho už aj krátkodobé pitie čaju môže výrazne zmierniť jeden z najnepríjemnejších príznakov refluxu, neutíchajúci kŕčovitý kašeľ, ktorý sa spravidla tiež prejavuje ako následok podráždeného pažeráka.

Tipy na reflux

6 užitočných rád pre zdravú životosprávu, ktoré sa oplatí vyskúšať, ak aj Vy trpíte pálením záhy

NA RAŇAJKY SI DOPRAJTE JEMNÉ OVSENÉ VLOČKY!

Ovsené vločky zalejte vodou (podľa chuti studenou alebo teplou), nechajte nasiaknuť 5-10 minút, pridajte podľa chuti ovocie (môže byť aj sušené), trošku medu (podľa možnosti repkový med). Vláčna šťava z namočených ovsených vločiek obalí pažerák, ktorý bude menej citlivý na vracajúcu sa žalúdočnú kyselinu. Extra tip: účinnosť sa zvyšuje, ak budete ovsené vločky konzumovať rozmixované s UKKO Čajovou zmesou na reflux!

EXTRUDOVANÉ PŠENOVÉ GUĽÔČKY VÁM PROSPEJÚ

Vždy majte pri sebe extrudované pšenové guľôčky a keď pocítite vracajúcu sa žalúdočnú kyselinu, dajte si 2-3 guľôčky, ktoré rýchlo vsiaknu časť vracajúcej sa kyseliny.

NESEĎTE PRÍLIŠ VEĽA!

Ak máte sedavú prácu, každú hodinu vstaňte na 10 minút, čím môžete znížiť tlak na žalúdok spôsobený držaním tela. Podľa možnosti trávte čo najviac času na čerstvom vzduchu.

ZBAVTE SA NADVÁHY!

V prípade nadváhy sa snažte zbaviť čo najväčšieho počtu prebytočných kíl. Ak trpíte nadváhou, objem žalúdka je pravdepodobne väčší v porovnaní s normálnym, okolité orgány naň tlačia a preto rastie riziko častejšieho návratu žalúdočnej kyseliny.

VYHÝBAJTE SA JEDLÁM A NÁPOJOM S KYSLÝM PH!

Vyhýbajte sa nápojom s vysokým obsahom tanínu, respektíve výrazne korenistým jedlám (vyhýbajte sa všetkému, čo obsahuje príliš veľa čili, korenia a soli).

PITE PRAVIDELNE UKKO ČAJ NA REFLUX!

Ak Vás trápia príznaky refluxu, najlepšie, čo môžete urobiť, je, že denne vypijete dvakrát pol litra čaju na reflux ráno a večer. Ak to nie je možné, pite ho aspoň raz denne a načasujte si to tak, aby ste mohli predísť dráždeniu kyselinou. Ak sa nepríjemné príznaky hlásia spravidla ráno, večer pred spaním si dajte dávku čaju, pretože žalúdočná kyselina sa vracia počas spánku. Ak cítite príznaky refluxu cez deň, čaj pite ráno, pretože pravdepodobne sa žalúdočná kyselina vracia do pažeráka kvôli sedavej práci alebo častým predklonom.

Konzumácia a príprava čaju

Konzumácia a príprava čaju

ODPORÚČANÁ KONZUMÁCIA

V záujme želaného účinku odporúčame z čajovej zmesi na reflux pravidelne denne vypiť za 2 hrnčeky (0,4 – 0,5 L / hrnček), jeden ráno alebo počas dňa a jeden večer pred spaním. Pravidelná konzumácia čaju je veľmi dôležitá, pretože aj keď sa môžu priaznivé účinky prejaviť už aj za pár dní, účinné látky potrebujú čas, aby dokázali aj dlhodobo vyvinúť svoj účinok a vytvoriť v organizme ochranný systém.

Čaj je možné piť teplý i studený, z hľadiska účinku to nie je podstatné. Ak budete piť čaj studený, môžete si z neho pripraviť aj raňajky, ak v ňom rozmixujete jemné neochutené ovsené vločky, ovocie a trošku medu. Takto pripravený turmix na raňajky bude mať na reflux extra priaznivý vplyv.

Ak z nejakého dôvodu máte možnosť piť čaj iba raz denne, je dôležité, aby ste správne zvolili čas. Odporúčame, aby ste sledovali, kedy, v ktorej časti dňa sú príznaky refluxu najvýraznejšie a čaj na reflux vypite v predchádzajúcej časti dňa. Čiže, ak sa príznaky (napr. kŕčovitý kašeľ, pálenie v žalúdku alebo pálčivý pocit v okolí hrudnej kosti) častejšie vyskytujú ráno, čaj je dobré vypiť predchádzajúci večer pár hodín pred spaním. Ak Vás príznaky trápia skôr počas dňa, napr. pri práci alebo po práci (napr. sedavé zamestnanie alebo v dôsledku častejšej konzumácie kávy, po fajčení), čaj pite ráno, vďaka čomu sa ochrana vybuduje presne dovtedy, keď je to potrebné.

ODPORÚČANÁ PRÍPRAVA

V rýchlovarnej kanvici alebo na sporáku (len nie v mikrovlnke) nechajte zovrieť vodu a následne ju trošku nechajte vychladnúť. Ideálna teplota vody na čaj je v prípade Čajovej zmesi na reflux približne 80°C. Netreba sa toho zľaknúť, jasné, že nikto nebude pobehovať celý deň s teplomerom vo vrecku a to ani nie je potrebné. Ak zovretú vodu odstavíte a následne začnete pripravovať čaj, voda bude mať presne 80°C, kým ňou zalejete čajovú zmes 🙂

Na hrnček (500 ml) čaju postačí vrchovatá čajová lyžička (2 – 2,5 g) čajovej zmesi. Zvýšením porcie čajovej zmesi nedosiahneme viditeľne lepší účinok, keďže kvôli synergii byliniek je účinnosť zmesi v porovnaní s jednozložkovými čajmi viacnásobná, preto nie je vôbec potrebné prekračovať odporúčané množstvo.

Čajovú zmes nasypte do sitka na čaj (môže to byť papierový filter, vajíčko alebo iné sitko na čaj) a následne pomaly zalejte vodou správnej teploty. Čaj je chutný aj neochutený, ale ak si ho chcete osladiť, podľa možnosti používajte med. Keď je čaj zaliaty, prikryte ho pokrievkou, aby nevychladol príliš rýchlo a takto ani prírodné arómy nevyprchajú predčasne. Následne nechajte lúhovať 10-15 minút a môžete konzumovať.

PRAVIDELNÝM PITÍM SPRÁVNE PRIPRAVENÉHO UKKO ČAJU NA REFLUX SA MÔŽU ZMIERNIŤ PRÍZNAKY REFLUXU, ČÍM SA ZLEPŠÍ AJ KVALITA ŽIVOTA.

Čaj UKKO na reflux je potravinársky výrobok, jeho užívanie nenahradzuje zdravú a rozmanitú stravu, alebo potrebnú lekársku starostlivosť! V prípade precitlivenosti na jeho ktorúkoľvek zložku sa pitie tohto čaju neodporúča, prípadne, ak pravidelne užívaš lieky, alebo podstupuješ dlhodobú liečbu, pred objednaním čaju sa poraď so svojím lekárom, lekárnikom.

Zbavte sa nepríjemných príznakov a ešte dnes si objednajte UKKO Čajovú zmes na reflux, pálenie záhy!

80g UKKO Čajová zmes na reflux

1x80 g čajová zmes, dávka na 1 mesiac
12.00s DPH
10,00 € bez DPH

160g UKKO Čajová zmes na reflux

2x80g čajová zmes, dávka na 2 mesiace
23.00s DPH
19,17 € bez DPH

240g UKKO čajová zmes na reflux

3x80g čajová zmes, dávka na 3 mesiace
34.00s DPH
28,33 € bez DPH

480g UKKO čajová zmes na reflux

6x80g čajová zmes, dávka na 6 mesiacov
49.00s DPH
40,83 € bez DPH

Čajový filter, papierový, 100ks

Papierový čajový filter na jedno použitie z nechlórového papiera
3.60s DPH
3,00 € bez DPH

Fakturačná adresa

Dodacia adresa

Spôsob dopravy

Spôsob platby

Doprava 3.5 € s DPH
2,92 € bez DPH
Dobierka 1 €
0,83 € bez DPH
Súčet 4.00

Spolu: 0.00s DPH
0.00bez DPH

Najčastejšie kladené otázky

Často kladené otázky v súvislosti s čajom

Čo sa stane po objednaní?

Vašu objednávku ihneď spracujeme, váš čaj pripravíme a za najkratší možný čas vám ju doručíme kuriérskou službou.

Čo znamená súčinnosť rastlín?

Liečivé rastliny v zmesi sa navzájom ovplyvňujú a zvyšujú si tak účinnosť. Čaj je teda účinnejší, ako keby ste jednotlivé zložky konzumovali osobitne.

AKO SI MÁM ČAJ PRIPRAVIŤ?

Do sitka alebo papierového filtra (UKKO papierový filter) nasypte za čajovú lyžičku Čajovej zmesi na reflux, zalejte 0,5 l horúcej vody a nechajte 10 minút lúhovať. Za túto dobu sa uvoľnia potrebné účinné látky. Následne je čaj pripravený na konzumáciu.

ČÍM SI MÁM ČAJ NA REFLUX SLADIŤ?

Podľa možnosti používajte pravý med, steviu (300x sladšia ako cukor) alebo erythritol. Kryštálovému cukru sa podľa možnosti zďaleka vyhýbajte, ak chcete v každom prípade sladiť cukrom, zvoľte radšej prírodný trstinový cukor.

KOĽKO ČAJU NA REFLUX MÁM VYPIŤ?

Z dennej zmesi odporúčame vypiť denne 2 x 0,5 l.

MÔŽE SA ČAJ NA REFLUX PIŤ DLHODOBO?

Čajovú zmes na reflux je možné konzumovať aj dlhodobo. Pre dosiahnutie ideálneho účinku sa odporúča pitie počas 3-6 mesiacov.

MÔŽE VZNIKNÚŤ NÁVYK ALEBO ZÁVISLOSŤ?

Čajové zmesi nie sú návykové a nespôsobujú závislosť, jedine kvôli chuti sa ich potom možno nedokážete zrieknuť 🙂

ČO SA STANE, AK VYPIJEM VIAC ČAJU, NEŽ JE ODPORÚČANÁ DÁVKA?

Čaj sa prakticky nedá predávkovať, na to by ste museli dlhodobo vypiť také množstvá, že to je takmer nemožné.

MÁ ČAJ NEJAKÉ KONTRAINDIKÁCIE?

V prípade precitlivenosti v súvislosti s ktoroukoľvek zložkou pitie čaju neodporúčame, respektíve ak pravidelne užívate lieky alebo dostávate dlhodobú liečbu, predtým, než si čaj objednáte, konzultujte so svojím lekárom alebo lekárnikom.
Počas tehotenstva neodporúčame Čajovú zmes na reflux konzumovať.

NA ZÁKLADE ČOHO STE ZOSTAVILI ČAJOVÚ ZMES NA REFLUX?

My, ktorí sme si vysnívali a následne vyvinuli čaje UKKO máme poznatky a vzdelanie v oblasti herbológie, čiže náuky o liečivých rastlinách, bylinkách, takže dôverne poznáme účinné látky jednotlivých rastlín. Pri zostavovaní čajových zmesí na reflux sme popri našich vlastných skúsenostiach študovali aj zahraničné výskumné materiály o účinkoch jednotlivých rastlín na tráviacu sústavu, respektíve o tom, kombinácie ktorých rastlín sú najúčinnejšie.

ČO ZNAMENÁ 100% ZÁRUKA?

My v náš výrobok veríme, takže ak Vy nie ste spokojný s produktom, kľudne nám ho pošlite späť a my Vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške. Ako? Máte 30 dní od obdržania na to, aby ste nám výrobok poslali späť, ale pozor na tieto pravidlá:

  • produkt nám pošlite späť v pôvodnom balení
  • načaté balenie musí obsahovať aspoň 30% pôvodného množstva
  • pri balíčku pozostávajúcom z viacerých balení musí načaté balenie obsahovať aspoň 30% pôvodného množstva a ostatné balenia musia zostať neotvorené a nepoškodené
  • poštovné nepreplácame

Kontakt

Môžeme vám pomôcť?

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho produktu alebo objednávky, neváhajte a kontaktujte nás!
Na Vaše telefonické otázky Vám radi odpovieme každý pracovný deň v čase od 8:30-16:30.

Distribútor: Zoltán Haris – HZ
Adresa: Tulipánová 18/35, 94651 Nesvady
Email: info@ukko.sk
Telefón: +421 905 57 77 34
Prevádzka:
Obchodná 8
946 51 Nesvady

O nás

Mnohí sa nás pýtajú, prečo sme sa začali zaoberať práve čajom. Odpoveď je jednoduchá. Keď sme začali študovať fitoterapiu, úžasný svet liečivých rastlín nás prekvapil a ohromil. Čím viac sme sa ponorili do štúdia, spoznali sme účinné látky, spôsoby spracovania a uvedomili sme si, že príroda je najlepší chemik. Usporiadala jednotlivé látky tak bezchybne a do dokonalých súčinností, že je to až neuveriteľné. Zázračné spojenie krásy a účinnosti. Ešte aj dnes mávame zimomriavky, keď nám prídu suroviny a prstami sa prehrabávame vo vreciach s bylinkami.

Príroda sa o všetko postarala a ak dodržíme niekoľko jednoduchých pravidiel, medzi rastlinami a ich kombináciami na všetko nájdeme riešenie. Z toho vychádza aj myšlienka Čajovej zmesi na reflux, veď prečo by sme nemohli využiť silu rastlín na to, aby sme sa prirodzenou cestou zbavili refluxu, ktorý nám znepríjemňuje život.

Ako výsledok tejto zaviazanosti, túžby konať a úmyslu pomôcť sa zrodila (aj) Čajová zmes na reflux, ktorú touto cestou odporúčame všetkým, ktorí sa chcú refluxu zbaviť zdravo a prirodzene.

Želáme Vám krásne dni bez refluxu: Éva Siposová-Kereseová a Tibor Sipos