ZVLÁDNETE TO!
Buďte spokojná, vyrovnaná a sebavedomá!

Prírodný spaľovač tukov Vám pomôže dosiahnuť cieľ!

ZVLÁDNETE TO!
Záruka prirodzeného, trvácneho chudnutia a vyrovnaného, zdravého života!

Čajová zmes na spaľovanie tukov UKKO

previous arrow
next arrow
Slider

+STRAVOVACÍ PLÁN ZDARMA pre všetky objednávky!

Čajová zmes na spaľovanie tukov UKKO

Záruka prirodzeného, trvácneho chudnutia a vyrovnaného, zdravého života!

Čajová zmes na spaľovanie tukov UKKO je jedinečným produktom spolupráce prírody a vedy, ktorý vám pomôže účinne a trvalo sa zbaviť nadbytočných kíl. Dodá vám energiu, vytrvalosť a koncentráciu nielen pri chudnutí, ale aj do každodenného života. Pomôže vám žiť vyrovnanejšie, zdravšie a naplno.

Náš čaj je špeciálnou zmesou zeleného čaju, čaju maté, škorice, zázvoru a mäty priepornej. Sú to prírodní bojovníci proti tukom a pomôžu vám, aby ste sa znova cítili dobre vo svojej koži!

PRAVIDELNÁ KONZUMÁCIA SPRÁVNE PRIPRAVENÉHO ČAJU S ĽAHKOSŤOU ODBÚRA NADBYTOČNÉ CENTIMETRE A KILÁ. NAVYŠE VÁM DODÁ AJ ENERGIU A SÚSTREDENOSŤ.

BEZ GMO

PALEO

VEGAN/BIO

100% PRÍRODNÝ

Prečo máme radi Čaj na chudnutie

Naštartujte chudnutie, zrýchľuje metabolizmus a uľahčuje diétu

Znižuje chuť do jedla a potláča chuť na sladké

Aj bez slanenia je veľmy chutný, môžeťe ho piť za studena alebo ako teplý čaj

Dodáva energiu a elán do každodenného života i pre šport

Upravuje trávenie a správu činnosť čriev, nespôsobuje však hnačky

Pôsobí priznivo proti edémom končatín

Objednajte si ho hneď so zľavou až do 33%

Čajová zmes na spaľovanie tukov UKKO

Prírodné zložky čaju

Spoznajte zelený čaj, čaj maté, škoricu, zázvor a mätu priepornú, päť bio byliniek čajovej zmesi UKKO a ich schopnosť spaľovať tuky.

Príprava a konzumácia čaju

Ako čaj pripravovať a konzumovať za účelom dosiahnutia najlepších výsledkov? Tipy, rady a rôzne variácie podľa ročných období.

5 užitočných rád na chudnutie

Na do cielenie vynikajúcich a hlavne trvácnych výsledkov je dôležité, aby ste sa do toho pustili s dostatočnou motiváciou a jasnými cieľmi a vôbec nie je jedno, akým spôsobom to vykonáte…

Ako tento čaj podporuje chudnutie?

Tajomstvo účinnosti čaju na chudnutie UKKO sa skrýva v kvalitných bylinných zložkách a ich súčinnosti. Všetky zložky čajovej zmesi majú dôležité vlastnosti, ktoré podporujú úspešné a trváce schudnutie. V čaji sú obsiahnuté komplexne a navzájom si zvyšujú účinnosť.

Vďaka správnej príprave a pravidelnej konzumácii čaj zrýchľuje metabolizmus a účinne spaľuje tuky. Okrem toho podporuje prirodzenú detoxikáciu organizmu, vyčistí črevá a dodá energiu a sústredenosť, ktoré vám pomôžu nielen pri chudnutí, ale aj v každodennom živote.

VYSKÚŠAJTE AJ VY TENTO OSVIEŽUJÚCI NÁPOJ BOHATÝ NA PRÍRODNÉ ARÓMY S PRÍJEMNOU ŠKORICOVOU A JEMNE MENTOLOVOU CHUŤOU.

Príprava a konzumácia čaju

Na dosiahnutie rýchlej a trvalej straty na váhe sa odporúča vypiť 2-3 šálky (jedna šálka = 0,5 l) čaju UKKO. Na prípravu jednej šálky čaju (500 ml) stačí jedna čajová lyžička zmesi.

Zvýšením dávky zmesi nedosiahnete lepší, viditeľnejší výsledok, pretože kvôli súčinnosti byliniek je účinnosť čaju voči jednozložkovým čajom zvýšená. Čaj sa môže používať aj na nabudenie organizmu, ako zdravšia a prirodzenejšia alternatíva kávy a energetických nápojov. V tom prípade je odporúčaná dávka 1-2 šálky denne.

Čaj sa môže podľa chuti piť teplý alebo studený. Odporúča sa však konzumovať ho čerstvý, pretože teplé nápoje samy o sebe majú priaznivý účinok na organizmus aj náladu. Oplatí sa vyhradiť si dostatočný čas na jeho vypitie. Prvá rannú šálku si pomaly a v pokoji vychutnajte.

Premyslite si, čo vás v ten deň čaká, a nechajte, aby čaj začal účinkovať. Po 5-10 minútach sa energia a teplo z čaju rozšíria do celého tela, duše a mysle. Nový deň môžete začať sviežo, energicky a s usporiadanými myšlienkami.

Ak nemáte počas dňa čas uvariť si čaj, pokojne si ho pripravte doma a nalejte ho do termosky alebo termohrnčeka. Čaj UKKO je vynikajúci aj studený a v lete pôsobí osviežujúco.

Čaj na chudnutie pite počas dňa. Kvôli jeho stimulačnému účinku sa neodporúča konzumovať ho neskoro poobede alebo večer.

Kvalitný, 100 % prírodný produkt

Prírodné zložky čajovej zmesi na chudnutie UKKO

Vďaka súčinnosti medzi jednotlivými zložkami, ktorá zvyšuje ich účinnosť, čaj úspešne pomáha pri znižovaní telesnej hmotnosti. Zelený čaj a čaj maté spaľujú tuky, škorica a zázvor znižujú hladinu cholesterolu a podporujú krvný obeh, čaj maté a škorica znižujú chuť do jedla a podporujú spaľovanie cukrov a uhľohydrátov, mäta prieporná a zázvor podporujú trávenie a mäta sama o sebe znižuje výskyt bolesti hlavy a nadúvania spôsobených toxickými látkami.

Do čaju pribudli aj ďalšie zložky, vďaka ktorým je ešte účinnejší. Listy ostružiny malinovej, najnovšia zložka čaju na chudnutie, okrem toho, že pomáha pri detoxikácii a dezinfekcii čriev, zabraňuje zrážanlivosti jednotlivých zložiek a zvyšuje ich účinnosť.

Čaj na chudnutie UKKO je produkt najvyššej kvality. Pripravuje sa z najkvalitnejších liečivých rastlín za pomoci odborníkov. Venujeme špeciálnu pozornosť čistote byliniek, preto kupujeme naše suroviny len zo spoľahlivých a kontrolovaných zdrojov. Takýmto spôsobom vieme zaručiť , že sa počas skladovania, prepravy a prípravy, nedostanú do kontaktu so žiadnymi cudzími látkami.

ČAJOVÁ ZMES NA CHUDNUTIE JE 100 % PRÍRODNÝ PRODUKT, NEOBSAHUJE ŽIADNE ALERGÉNY, NEČISTOTY ANI PRIDANÉ ARÓMY, A PRETO NESPÔSOBUJE ŽIADNE ZAŽÍVACIE ŤAŽKOSTI.

Zloženie

Prečítajte si skúsenosti našich zákazníkov, ktorí už čaj vyskúšali

Pozbierali sme zopár názorov od našich verných zákazníkov.
Prečítajte si ich skúsenosti, naberte silu a odvahu z ich príbehov a pustite sa aj vy do veľkého dobrodružstva!
Zmeňte svoj život a žite, ako ste vždy chceli! môžete nám dôverovať, že tento čaj vám pomôže dosiahnuť vysnívanú hmotnosť.
Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.