Čajová zmes na spaľovanie tukov UKKO

Záruka prirodzeného, trvácneho chudnutia a vyrovnaného, zdravého života!

Čajová zmes na spaľovanie tukov UKKO je jedinečným produktom spolupráce prírody a vedy, ktorý vám pomôže účinne a trvalo sa zbaviť nadbytočných kíl. Dodá vám energiu, vytrvalosť a koncentráciu nielen pri chudnutí, ale aj do každodenného života. Pomôže vám žiť vyrovnanejšie, zdravšie a naplno.

Náš čaj je špeciálnou zmesou zeleného čaju, čaju maté, škorice, zázvoru a mäty priepornej. Sú to prírodní bojovníci proti tukom a pomôžu vám, aby ste sa znova cítili dobre vo svojej koži!

PRAVIDELNÁ KONZUMÁCIA SPRÁVNE PRIPRAVENÉHO ČAJU S ĽAHKOSŤOU ODBÚRA NADBYTOČNÉ CENTIMETRE A KILÁ. NAVYŠE VÁM DODÁ AJ ENERGIU A SÚSTREDENOSŤ. Objednajte si ho hneď,
so zľavou až do 33%

Prírodné zložky čaju

Spoznajte zelený čaj, čaj maté, škoricu, zázvor a mätu priepornú, päť bio byliniek čajovej zmesi UKKO a ich schopnosť spaľovať tuky.

Dočítať!

Príprava a konzumácia čaju

Ako čaj pripravovať a konzumovať za účelom dosiahnutia najlepších výsledkov? Tipy, rady a rôzne variácie podľa ročných období.

Dočítať!

5 užitočných rád na chudnutie

Na do cielenie vynikajúcich a hlavne trvácnych výsledkov je dôležité, aby ste sa do toho pustili s dostatočnou motiváciou a jasnými cieľmi a vôbec nie je jedno, akým spôsobom to vykonáte…

Dočítať!

Ako tento čaj podporuje chudnutie?

Tajomstvo účinnosti čaju na chudnutie UKKO sa skrýva v kvalitných bylinných zložkách a ich súčinnosti. Všetky zložky čajovej zmesi majú dôležité vlastnosti, ktoré podporujú úspešné a trváce schudnutie. V čaji sú obsiahnuté komplexne a navzájom si zvyšujú účinnosť.

Vďaka správnej príprave a pravidelnej konzumácii čaj zrýchľuje metabolizmus a účinne spaľuje tuky. Okrem toho podporuje prirodzenú detoxikáciu organizmu, vyčistí črevá a dodá energiu a sústredenosť, ktoré vám pomôžu nielen pri chudnutí, ale aj v každodennom živote.

Vyskúšajte aj vy tento osviežujúci nápoj bohatý na prírodné arómy s príjemnou škoricovou a jemne mentolovou chuťou.

 

Príprava a konzumácia čaju

Na dosiahnutie rýchlej a trvalej straty na váhe sa odporúča vypiť 2-3 šálky (jedna šálka = 0,5 l) čaju UKKO. Na prípravu jednej šálky čaju (500 ml) stačí jedna čajová lyžička zmesi. Zvýšením dávky zmesi nedosiahnete lepší, viditeľnejší výsledok, pretože kvôli súčinnosti byliniek je účinnosť čaju voči jednozložkovým čajom zvýšená. Čaj sa môže používať aj na nabudenie organizmu, ako zdravšia a prirodzenejšia alternatíva kávy a energetických nápojov. V tom prípade je odporúčaná dávka 1-2 šálky denne.

Čaj sa môže podľa chuti piť teplý alebo studený. Odporúča sa však konzumovať ho čerstvý, pretože teplé nápoje samy o sebe majú priaznivý účinok na organizmus aj náladu. Oplatí sa vyhradiť si dostatočný čas na jeho vypitie. Prvá rannú šálku si pomaly a v pokoji vychutnajte. Premyslite si, čo vás v ten deň čaká, a nechajte, aby čaj začal účinkovať. Po 5-10 minútach sa energia a teplo z čaju rozšíria do celého tela, duše a mysle. Nový deň môžete začať sviežo, energicky a s usporiadanými myšlienkami.

Ak nemáte počas dňa čas uvariť si čaj, pokojne si ho pripravte doma a nalejte ho do termosky alebo termohrnčeka. Čaj UKKO je vynikajúci aj studený a v lete pôsobí osviežujúco.

Čaj na chudnutie pite počas dňa. Kvôli jeho stimulačnému účinku sa neodporúča konzumovať ho neskoro poobede alebo večer.

Skúsenosti

Prečítajte si skúsenosti našich zákazníkov, ktorí už čaj vyskúšali

Pozbierali sme zopár názorov od našich verných zákazníkov. Prečítajte si ich skúsenosti, naberte silu a odvahu z ich príbehov a pustite sa aj vy do veľkého dobrodružstva! Zmeňte svoj život a žite, ako ste vždy chceli! Môžete nám dôverovať, že tento čaj vám pomôže dosiahnuť vysnívanú hmotnosť. Referencie našich zákazníkov sú jednoznačne pozitívne, ale napriek tomu výsledky nie je možné zaručit, nakoľko sú individuálne.

Anka

„Drahý UKKO! Chcela by som sa vám poďakovať za to, že som mohla spoznať značku „UKKO“ a vyskúšať váš čaj na chudnutie! V mojom živote nastali viaceré zmeny, a preto som pribrala až dvanásť kíl! Raz som na Facebooku natrafila na meno UKKO a dočítala som sa o ňom všeličo dobré. Rozhodla som sa ho vyskúšať. Vyskúšala som a som za to nesmierne vďačná. Čaj je veľmi chutný studený aj teplý. To, čo mi spôsobuje veľkú radosť je, že som o ňom povedala mojim známym a teraz ho pre nich objednávam. Prebytočné kilá sa mi pravdepodobne uložili na zlých miestach, lebo som mala problémy s dýchaním, ale odkedy som začala piť UKKO, nielenže som sa zbavila sedem a pol kila a pár centimetrov z pásu, cítim sa vyrovnanejšia. S radosťou si chodím zacvičiť, pretože som sa prestala dusiť. Vrelo ho odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú schudnúť a, samozrejme, aj mužom. U mňa sa osvedčil a mám ho veľmi rada. Teraz je mojím mottom: „S UKKOm je život jednoduchší. Ďakujem za túto možnosť. Verná zákazníčka Anka“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)
Anka

Anežka

Milý tím Ukko!
Od apríla pijem Váš čaj, s ktorým som nadmieru spokojná. Nesladím si ho, lebo je veľmi chutný. Výborne vplýva na môj metabolizmus a nepreháňa ma. Doteraz som zhodila 12 kg, aj keď musím dodať, že som zmenila aj svoje stravovacie návyky. Dobre mi padne, že ma viacerí chvália, že zmena je viditeľná. Vrelo ho odporúčam aj svojim známym!
Ďakujem, Anežka
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Jarmila

Po troch týždňoch som zhodila každý druhý deň kilo. Viem, že sa každý sťažuje, že ručička váhy sa nechce pohnúť, ale ja som s výsledkami stopercentne spokojná. Pijem 1 liter UKKO čaju, aj poobede!!! Pekne odvodňuje a nemám prílišnú chuť do jedla. Mala som spolu dvadsať kíl nadváhy, z čoho sa mi už deväť podarilo zhodiť za prvých päť týždňov. Teraz sa cítim veľmi ľahká a plná energie.
S pozdravom Jarmila
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Eva

Milý tím UKKO!
Ďakujem za povzbudzujúce listy. Pravda je, že som vyskúšala dve balenia čaju Ukko čaju na chudnutie a úprimne hovorím, mala som k nemu výhrady. Všetky moje pochybnosti sa však rozplynuli, keďže iba vynechaním maškŕt a pitím 1 litra čaju denne podľa návodu na internetovej stránke som sa za desať týždňov zbavila ôsmich kíl. Toto mi dodalo elán, aby som sa nevzdávala.
O sebe len toľko, že mám 66 rokov a „mala som“ deväťdesiat kíl. Mám šesť vnúčat vo veku 1,5-16 rokov. Chcela by som s nimi zostať čo najdlhšie a dohliadať na ne, preto potrebujem byť v dobrom fyzickom stave. Rada prijmem každú radu a sľubujem, že o výsledkoch Vás budem informovať.
Prajem Vám ďalšie úspechy.
S pozdravom, Eva
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Anita

Dobrý večer 🙂
Som veľmi spokojná s čajom na chudnutie, ktorý ste vyvinuli. Za jeden mesiac sa mi zmenou životosprávy, minimálnym cvičením a pitím UKKO ČAJU podarilo schudnúť 4,5 kg. Je veľmi chutný studený i teplý. Cítim sa vďaka nemu lepšie a takto sa dokážem prinútiť tiež, aby som pila viac tekutín. Mám tiež menšiu chuť do jedla.
S pozdravom: spokojná konzumentka, Anita
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Blanka

Som veľmi rada, že som začala piť čaj, veľa som schudla a aj hladina cukru sa mi upravila! Každému, kto má podobné problémy, ho len a len odporúčam, pretože je veľmi účinný! Hlavne pred veľkými vianočnými sviatkami! Zostávam Vašou vernou zákazníčkou!!
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Monika F.

Pijem ho 2 týždne, našla ho moja vedúca. Je naozaj úžasný. Zbavila som sa dvoch kíl. 😀 Každému ho odporúčam!
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Zuzka K.

Pozdravujem! Čaj pijem približne 1 mesiac a čoskoro sa mi aj minie. Aj som schudla štyri kilá! Čaj pre mňa znamenal veľkú pomoc aj preto, lebo sa mi vďaka nemu znížila chuť do jedla, hlavne čo sa týka sladkostí. Zákusky a čokoláda mi teraz takmer vôbec nechýbajú, občas si dám ovocnú zmrzlinu. Možno je to vďaka sladkastej chuti škorice.
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Betka

Dobrý deň, UKKO 🙂
Prvý čaj som začala piť 19. apríla 2017. Doteraz som vyskúšala veľmi veľa rôznych diét, ale každá z nich bola márna, lebo aj keď som náhodou za dlhé mesiace utrpenia zhodila desať kíl, tie sa mi vrátili dupľom, namiesto desiatich som mala o pätnásť-dvadsať viac. Buď som potom hladovala alebo jedla len veľa zeleniny, čo bolo po pár týždňoch vyčerpávajúce a zelenina sa mi totálne zhnusila.
Nerada by som prezradila svoju hmotnosť, ale za roky som pribrala hrozne veľa kíl tak, že som si to ani neuvedomila. Lebo ak som niečo zhodila, bolo mi lepšie, no a potom sa kilá opäť nebadane vrátili.
Čaj, ktorý som si objednala, je veľmi chutný. Ráno pred jedlom si dám za lyžicu jablčného octu, potom celozrnný chlieb s hocičím, nehladujem, toto chcem vyslovene napísať, aby to nespravil nikto. Doobeda pijem čaj, vďaka ktorému takmer vôbec nemám chuť do jedla. Pred obedom si opäť dám jablčný ocot a normálne sa naobedujem, ako ktokoľvek iný, ale už po pár dňoch nemám takú chuť do jedla, ako predtým. Dnes mi stačí polovičné množstvo jedla. Večeru som však úplne vylúčila, pretože čaj pijem do druhej poobede. A ten riadne nasýti môj žalúdok.
13. mája môžem povedať, že ešte to nie je ani mesiac a už som zhodila rovných šesť kíl. Bolo síce niekoľko takých dní, keď sa ručička váhy nepohla, ale nevzdávam sa. Môj cieľ je tridsať kíl a už malo zmysel, že som sa na to dala. Dvadsaťštyri kíl ešte určite zvládnem zhodiť.
Okrem toho je pre mňa tiež dôležité, že doteraz som mala denne krvný tlak 166, teraz sa pohybuje okolo 138-140. Veľmi pekne Vám ďakujem za pomoc.
Každému prajem, aby vydržal. Čaj budem piť určite ešte dlho.
S pozdravom Betka
P.S.: čaj pijem piaty týždeňa a každý deň sa aj hýbem.
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Pani Vargová

„Do chudnutia som sa pustila na začiatku septembra. Najprv som zmenila svoje stravovacie návyky, vďaka čomu som sa zbavila štyroch kíl. Keď som objavila čaj UKKO na chudnutie, začala som ho piť každý deň popri novom stravovaní. Vypila som jednu šálku ráno pred raňajkami a jednu poobede. Začala som rýchlejšie chudnúť a už som sa zbavila až desiatich kíl. Som veľmi rada, že som našla vašu čajovú zmes UKKO, pretože mi veľmi pomohla k dosiahnutiu vysnívanej váhy.
S pozdravom Vargová“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Ján Tóth

„Dobrý deň!
Musím priznať, že popri všetkých tých čajoch a čarovných nápojoch som bol trochu skeptický. Váš čaj ma však donútil zmeniť názor. UKKO mi dal do poriadku trávenie, mám lepšiu stolicu a neobjavuje sa ani moja zlatá žila. (Už len preto sa to oplatilo!) Nohu som mal neustále opuchnutú, na členku som mal edém. Ten zmizol, ale noha mi opäť opuchla, aj keď len na polovicu. Krvný tlak sa mi nezmenil (mám hypertóniu), ale celkovo sa cítim lepšie. Pichám si inzulín a hladina cukru mi klesla zo sedem na šesť-šesť celé tri. Schudol som štyri kilá, pravdepodobne vďaka odvodneniu. Mne sa tento čaj veľmi osvedčil!
Moja manželka je z neho jednoznačne nabudená, ako keby mala vrtuľu v zadku. Znížila sa jej chuť do jedla, rovnako ako aj mne. Hovorí, že ju už nebolia tak veľmi kĺby a klesol jej aj krvný tlak. Môj sused sa ešte nevyjadril, pravda, dali sme mu z neho len pred týždňom. Ešte toľko, že ja mám 60 rokov a moja manželka 58.
S pozdravom: Ján Tóth (Pri nasledujúcej objednávke vám už budem vedieť povedať o dlhodobých skúsenostiach)
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

B. Renáta

Milý tím UKKO čaju!
Za 3 mesiace som zhodila desať kíl…ak chlieb, tak celozrnný…keďže bolo práve leto, jedla som toľko zmrzliny, koľko som len vládala 🙂 a to, že som večer po šiestej nejedla, bolo kvôli čaju, pretože som nemala chuť do jedla… chlieb bolo to jediné, kde som urobila zmenu, inak som jedla všetko! Čo sa týka ostatných sladkostí alebo kávy, či sladených nápojov, na tieto som kvôli Ukko čaju fakt nemala chuť!!!!!!!!!!
Čo sa týka ceny, je úplne prijateľná a čo je najdôležitejšie, nezanáša organizmus, popri chudnutí mal celkove dobré účinky, keďže trpím crohnovou chorobou a nie je jedno, čo svojmu organizmu doprajem!
Mám za sebou veľmi veľa diét s nulovými výsledkami a samozrejme som cez okno vyhodila kopec peňazí!!!!!! Ja môžem byť len vďačná ľuďom, ktorí vyvinuli tento úžasný čaj!!!!!Ďakujem im!!!!!
B. Renáta, šťastná mamička
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Georgína

Som taká šťastná, že Vás mám! Ďakujem Vám za neuveriteľne profesionálny prístup a kvalitu. Aj moja 2,5-ročná dcérka pije „rodinný“ čaj. (Doteraz pila hlavne vodu.) Ja som už prvý deň cítila účinky čaju na chudnutie, pretože som mala menšiu chuť do jedla a zrýchlil sa mi aj metabolizmus. Ani hladina cukru mi nekolísala napriek tomu, že mám inzulínovú rezistenciu. Mám už iba jednu otázku: dokedy môžem piť Váš diétny čaj, pretože už tearz som od neho závislá. „Tisíc rokov“ zostanem Vašou vernou zákazníčkou. (Môj list môžete uverejniť spolu s mojím menom)
Ostávam s pozdravom a prajem veľa ďalších úspechov
Georgína
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Petra

Veľmi veľa mi pomohol v chudnutí, za 21 dní som sa zbavila štyroch kíl. Najlepší je studený a pijem ho cez deň počas svojich aktivít.
Petra
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Andrea

Ukko čaj na chudnutie pijem viac ako 2 mesiace a som s ním veľmi spokojná 🙂 každému ho odporúčam
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Žaneta

Pripájam sa. Áno, UKKO čaj na chudnutie je skvelý po každej stránke, v júni bude rok, čo ho pijem… zhodila som sedem kíl a namiesto XL, L nosím veľkosť M. Každému ho vrelo odporúčam!!! Ďakujem, Ukko, že si!!!!
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Mirka

S čajom som veľmi spokojná. Po 3 baleniach som ľahšia o osem kíl. Je veľmi chutný, dávam si doň iba trošku citrónovej šťavy. Ďakujem! Teraz si objednávam ďalšiu dávku.
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Judita S.

„Ja už druhý týždeň pijem 1,5 litra a popri tom pokračujem aj v diéte. Na raňajky si dávam 1,5 litra vody s jablčným octom (2 lyžice octu + voda). Samozrejme občas sa pozabudnem a dám si niečo nediétne. Podľa mňa mi čaj UKKO pomohol, moje brucho je takmer úplne preč. Je veľmi dôležité piť dostatočné množstvo tekutín. Moje trávenie sa napravilo a cítim sa oveľa lepšie vo svojej koži. Ja v tom budem rozhodne pokračovať, pretože organizmus potrebuje čas na to, aby sa prestavil, a až potom sa dostavia výsledky. Trpezlivosť a vytrvalosť sú veľmi dôležité. Čaj UKKO odporúčam každému, nielen tým, čo chcú schudnúť, ale aj tým, čo chcú zdravšie žiť :)“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Monika K.

„Ahojte! Čaj som začala piť asi pred štyrmi mesiacmi. Nemyslela som si, že bude fungovať, ale odvtedy som schudla desať kíl. Zmizli mi edémy a už ma nebolia kolená. Zo začiatku som si všimla len to, že rýchlejšie vyjdem po schodoch a ľahšie sa mi beží za dcérkou ☺ Potom som sa lepšie zmestila do šiat. Bohužiaľ sa ešte nestravujem tak, ako by som mala (nedržala som diétu) a chcela by som začať aj športovať, ale som na správnej ceste za svojím cieľom. Čaj mi veľmi chutí. Ak si ho z nejakého dôvodu nemôžem pripraviť, chýba mi (a to som fanúšičkou kávy). Osvedčil sa, môžem ho len odporučiť.“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Mária

„Tento čaj je veľmi účinnou zmesou. Pijem ho už dva týždne a cítim zmenu nielen na váhe, ale aj v inom.“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Pani Horváthová

„Ja nedržím diétu, ale ak si pred obedom dám liter čaju, zjem toho menej, ako zvyčajne. Poobede ho už nepijem, lebo by som v noci nespala. Cítim, že priaznivo pôsobí aj na moje kĺby. Ja som s ním veľmi spokojná.“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Pani Lászlóová

„Je to veľmi dobrý čaj. Mám 58 rokov a kvôli hormonálnym problémom som pribrala dosť veľa kíl. Odkedy som začala piť čaj UKKO na chudnutie, schudla som tri-štyri kilá, ktoré sa nevrátili ani počas Vianoc. Moja nevesta porodila pred štyrmi mesiacmi a odvtedy schudla vďaka čaju štyri kilá. Spôsobuje závislosť. Na Silvestra sme boli v hoteli a nemohla som si ho pripraviť. Veru mi chýbal. Snáď mi klesla aj chuť do jedla. Každopádne, budeme ho piť naďalej.“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Alžbeta

„Je to veľmi dobrý čaj. Mám 58 rokov a kvôli hormonálnym problémom som pribrala dosť veľa kíl. Odkedy som začala piť čaj UKKO na chudnutie, schudla som tri-štyri kilá, ktoré sa nevrátili ani počas Vianoc. Moja nevesta porodila pred štyrmi mesiacmi a odvtedy schudla vďaka čaju štyri kilá. Spôsobuje závislosť. Na Silvestra sme boli v hoteli a nemohla som si ho pripraviť. Veru mi chýbal. Snáď mi klesla aj chuť do jedla. Každopádne, budeme ho piť naďalej.“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Andrej Fazekas

„Moja prvá pozitívna skúsenosť s tými čajom je, že veľmi dobre chutí. Vedel by som ho piť celý deň! Druhé pozitívum je, že veľmi rýchlo napravil metabolizmus. Najdôležitejšie však je, že s týmto čajom sa mi podarilo dosiahnuť ideálnu súťažnú váhu k pretekaniu, o čom svedčí aj moja úspešná kvalifikácia.
S pozdravom: Andrej Fazekas“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Pani Fraňová

„Pijem čaj na chudnutie UKKO takmer od začiatku a musím sa priznať, že som bola voči prípravku skeptická. Teraz však môžem povedať, že moje očakávania sa naplnili. Za tri mesiace som schudla dvanásť kíl a to tak, že som sotva zmenila svoj jedálniček. Keď mám chuť, dám si dokonca aj klobásu. Samozrejme, dávam pozor, aby som večer po šiestej už nejedla, a pravidelne pijem čaj na chudnutie. Keď si môj švagor všimol na mne zmenu, začal ho piť aj on a po šiestej ani on neje. Za dve mesiace schudol deväť kíl.“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Kinga Miháldyová

„Veľmi mi chutí. Moje edémy úplne zmizli. Predtým som na rukách a na nohách mala také opuchy, že som takmer nemohla ohnúť prsty. Všetko sa napravilo a nemám žiadne ťažkosti. Po mesiaci pitia čaju som schudla tri a pol kila a cítim sa oveľa lepšie.“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Alžbeta

„Pijem tento čaj už tri mesiace. Počas prvého mesiaca som neschudla ani kilo, ale potom som vám napísala a vďaka vašim radám som si upravila jedálniček. Odvtedy som zhodila dve kilá.“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

Katarína

„Čaj mi veľmi chutí a odkedy dostávam od vás podporné listy, viem, na čo mám dávať pozor a chudnutie mi ide lepšie. Za šesť mesiacov som schudla šesť a pol kila, a mám oveľa viac energie.“
(výsledky/účinky produktu sa môžu líšiť v súvislosti od klienta)

REFERENCIE MA PRESVEDČILI, PROSÍM SI ČAJ

Zloženie

Prírodné zložky čajovej zmesi na chudnutie UKKO

Vďaka súčinnosti medzi jednotlivými zložkami, ktorá zvyšuje ich účinnosť, čaj úspešne pomáha pri znižovaní telesnej hmotnosti. Zelený čaj a čaj maté spaľujú tuky, škorica a zázvor znižujú hladinu cholesterolu a podporujú krvný obeh, čaj maté a škorica znižujú chuť do jedla a podporujú spaľovanie cukrov a uhľohydrátov, mäta prieporná a zázvor podporujú trávenie a mäta sama o sebe znižuje výskyt bolesti hlavy a nadúvania spôsobených toxickými látkami.

Do čaju pribudli aj ďalšie zložky, vďaka ktorým je ešte účinnejší. Listy ostružiny malinovej, najnovšia zložka čaju na chudnutie, okrem toho, že pomáha pri detoxikácii a dezinfekcii čriev, zabraňuje zrážanlivosti jednotlivých zložiek a zvyšuje ich účinnosť.

Kvalitný, 100 % prírodný produkt

Čaj na chudnutie UKKO je produkt najvyššej kvality. Pripravuje sa z najkvalitnejších liečivých rastlín za pomoci odborníkov. Venujeme špeciálnu pozornosť čistote byliniek, preto kupujeme naše suroviny len zo spoľahlivých a kontrolovaných zdrojov. Takýmto spôsobom vieme zaručiť , že sa počas skladovania, prepravy a prípravy, nedostanú do kontaktu so žiadnymi cudzími látkami.

Čajová zmes na chudnutie je 100 % prírodný produkt, neobsahuje žiadne alergény, nečistoty ani pridané arómy, a preto nespôsobuje žiadne zažívacie ťažkosti.

100% prirodny produkt

Zelený čaj

Na rozdiel od čierneho čaju, ktorý sa pripravuje z hrubších listov procesom dusenia a kvasenia, zelený čaj sa pripravuje z čerstvých listov čajovníka jednoduchým sušením. Zelený čaj nie je len konzumný tovar, skôr sa pokladá za liečivú rastlinu s priaznivými účinkami na organizmus.

Kofeín obsiahnutý v čaji je oveľa cennejší než kofeín v káve. Ten sa vstrebáva v žalúdku, zatiaľ čo zelený čaj sa vstrebáva postupne v črevách. Kofeín z čaju nabudí váš organizmu postupne a účinnejšie: podporuje duševnú výkonnosť, pamäť, sústredenosť a odbúrava únavu.

Účinky zeleného čaju pomáhajú pri chudnutí! Mnohé klinické vyšetrenia dokázali jeho schopnosť odbúravať tuky. Táto vlastnosť sa v kombinácii s čajom maté ešte viac vystupňuje!

Zeleny caj

Čaj maté

Kult čaju maté je obzvlášť rozšírený v Južnej Amerike. Maté je vždyzelený strom, ktorý môže vyrásť až do výšky 20 metrov a jeho listy sú bohaté na kofeín, činidlá a flavonoidy. Na ľudský organizmus nepôsobí len kofeín, ale aj činidlá, saponiny a flavonoidy, ktoré ovplyvňujú účinnosť kofeínu. Podporuje činnosť srdca a funkciu dýchacích ciest. Vďaka vysokému podielu vitamínu C čaj maté posilňuje imunitu, a preto sa odporúča konzumovať ho aj počas chrípky alebo prechladnutia. Vzhľadom na to, že podporuje odvodňovanie organizmu, pomáha ženám zbaviť sa predmenštruačného nadúvania.

Tekutý spaľovač tukov nie je náhodný názov. Maté pomáha odbúravať tuky, a preto je vynikajúci proti priberaniu na váhe. Okrem kofeínu obsahuje takmer 200 iných látok, ktoré sú zodpovedné za zdravé trávenie a reguláciu činnosti čriev. Tieto látky zrýchlia metabolizmus a hrajú dôležitú úlohu pri odbúravaní tukov a uhľohydrátov. Čaj taktiež mierni chuť do jedla a detoxikuje vo veľkej miere.

Caj mate

Škorica

Štúdia preukázali, že škorica je silný antioxidant. Okrem toho znižuje hladinu cukru v krvi, cholesterol a reakciu organizmu na inzulín. Navyše, účinne pomáha zdravému tráveniu. Triesloviny a esenciálne oleje, ktoré sa nachádzajú v škorici, podporujú činnosť žalúdka a čriev.

V Indii je čaj zo škorice veľmi populárny, pretože urýchľuje trávenie a zabraňuje nafukovaniu.

Škorica podporuje chudnutie a tak pomáha chudnúť, lebo zvyšuje produkciu tráviacich enzýmov a zrýchľuje metabolizmus. Je dobré vedieť, že podporuje krvný obeh, tým aj metabolizmus, vďaka čomu odbúrava tuky. Navyše, jej sladko-štipľavá chuť potlačí vašu chuť na niečo sladké.

Skorica

Zázvor

Ľudová medicína používa zázvor už od nepamäti, predovšetkým proti nevoľnosti a nachladnutiu. Nemožno však zanedbať ani jeho vlastnosť spaľovania tukov.

Koreň rastliny obsahuje esenciálne oleje a štipľavé látky shogaol a gingerol. Tieto látky podporujú slinenie a tvorbu žlče a žalúdočných tekutín. Pôsobia protizápalovo, pomáhajú pri detoxikácii a posilňujú funkciu čriev.

Štipľavé látky zázvoru stimulujú tepelné receptory žalúdočnej sliznice a popri tom zvyšujú činnosť čriev. Vďaka tomu pomáhajú pri prečistení organizmu a zbavovaní sa prebytočných kíl.

Zazvor

Mäta prieporná

Listy mäty priepornej obsahujú esenciálne oleje (mentol, menton, mentofurán), triesloviny a flavonoidy. Priaznivé účinky mäty na trávenie a podporu chuti do jedla sú známe už od dávnych čias. Neskôr sa používala na problémy so žalúdkom, žlčníkom a črevami. Mäta prieporná pomáha aj pri žalúdočných nevoľnostiach.

Dokázané sú jej priaznivé účinky pri ochoreniach dýchacích ciest, nadúvaní, kŕčoch, nervových problémoch, bolestiach hlavy. Mäta prečisťuje krv a má dezinfekčné účinky. Používa sa taktiež pri menštruačných poruchách. Jej esenciálne oleje sa používajú ako prísada do mastičiek a olejov na zmiernenie svrbenia.

Čaj z mäty priepornej predchádza tvorbe plynov v črevách, nadúvaniu a potláča príznaky divertikulitídy. Moderná medicína ju používa najmä pri problémoch s tráviacim systémom, syndróme dráždivého čreva a iných ťažkostiach.

Mata prieporna

Kôprová vňať

Kôpor je obľúbenou bylinkou nielen vďaka svojej nezameniteľnej chuti, ale aj vďaka nespočetným priaznivým liečivým účinkom vďaka obrovskému množstvu vitamínov, minerálov a iným účinným látok. Ukľudnením hladkého svalstva v tráviacom trakte zlepšuje trávenie, pôsobí proti kŕčom a zmierňuje aj nadúvanie, znižuje hladinu cukru v krvi a dokáže zabrániť rozmnožovaniu choroboplodných zárodkov v tráviacom systéme.

Kôprová vňať

Semená koriandra (drvené)

Koriander je tisíce rokov známa korenina a liečivka, ktorej vňať i semená sa využívajú na ochutenie jedál a nápojov, respektíve na zmiernenie mnohých zdravotných problémov (hlavne tráviaceho charakteru). Semená koriandra zlepšujú trávenie, zvyšujú tvorbu žalúdočnej tekutiny, posilňujú žalúdok, znižujú nadúvanie a majú protikŕčové účinky.
Okrem ich silice pôsobia antibakteriálne, vyháňajú črevené parazity, okrem toho detoxikujú organizmus a tým ho prirodzene prečisťujú. Semená koriandra sú obľúbené aj preto, pretože pomáhajú organizmu využiť účinné látky ostatných liečiviek, takže pri chudnutí nepomáhajú iba prostredníctvom svojich vlastných účinných látok, ale zlepšujú efektivitu aj ďalších zložiek Čaju na chudnutie.

Semená koriandra (drvené)
OBJEDNÁM SI ČAJ

Užitočné rady

5 užitočných rád, ktoré by ste si mali osvojiť pred tým, než (znova) začnete s chudnutím

Chudnite, ale majte na to správny dôvod!

Nie je jedno, aký máte dôvod na chudnutie. V západných štátoch pociťujú hlavne ženy kŕčovité nutkanie vyhovieť rôznym a nespočetným očakávaniam a ideálom. Mnohé z nich začínajú jednu diétu po druhej len preto, lebo chcú za každú cenu splniť očakávania spoločnosti, či už ide o váhu, veľkosť, BMI, či iné. Tento postoj vedie k zlej motivácii. Aj keď si myslia, že dosiahli svoj cieľ, nie sú spokojné a vyrovnané a preto v skutočnosti ani nedosiahli svoj cieľ.

Motiváciu nehľadajte vo svojom okolí, ale radšej v sebe. Schudnite preto, aby ste mali takú postavu, ktorá sa páči vám a ktorá vám dodá sebavedomie. Alebo preto, aby ste sa zbavili nadváhy, ktorá vám komplikuje každodenný život a môže viesť k rôznym zdravotným problémom. Buďte zdraví, telom aj dušou.

Nechcite byť štíhli, ale spokojní, vyrovnaní a sebavedomí!

Nedefinujte svoje ciele v centimetroch a kilách. Schudnite preto, aby ste boli zdravší a toľko, aby ste sa cítili dobre vo svojej koži. Tí, ktorí sú schopní prijať sami seba a mať sa radi, čelia každodenným výzvam vyrovnaní a sebavedomí.

Nevysvetlite si to zle, nadváha je zlá a nezdravá. Komplikuje váš každodenný život, ničí vaše sebavedomie a môže spôsobiť celý rad zdravotných problémov. Nie je otázne, že sa jej treba zbaviť, ale nemožno sa k tomu postaviť kŕčovito a neustále sledovať ručičku na váhe. Ak sa výsledky nedostavia okamžite, počiatočné sklamanie zničí váš entuziazmus.

Namiesto toho sa rozhodnite, že začnete isté veci robiť iným spôsobom. Veci, ktoré nebolia, ale pomôžu pri chudnutí a zabezpečia zdravší a plnohodnotnejší život. Ak sa napríklad rozhodnete, že odteraz každý deň vypijete 1,5 litra čaju pred 2. až 3. hodinou poobede (2-3 lyžice zmesi) a budete konzumovať menej prázdnych uhľohydrátov, môžete si byť istí, že výsledky sa skôr či neskôr dostavia. Urobí vám to dobre a nemusíte sa neustále zaoberať hmotnosťou. Rozhodli ste sa zmeniť svoj životný štýl a nie naháňať kilá.

Schudnite natrvalo, nie rýchlo!

Ak nie ste žiadnym nováčikom, už ste sa určite stretli s jojo efektom. Jojo a rýchle chudnutie chodia ruka v ruke. Rýchlo, či náhle schudnúť nie je žiadna veda. Radikálnou zmenou jedálnička, odopieraním si jedla, inými slovami istým týraním, sa môžete zbaviť až 6-8 kíl za pár týždňov, hlavne ak popri tom pravidelne pijete čaj UKKO. Tento postup však nie je dobrý, hlavne nie dlhodobo.

Kilá sa po takejto drastickej diéte vrátia, pretože to nie je prirodzené, ani zdravé. Zmena je príliš radikálna, príliš prudká. Ani telo, ani myseľ sa nedokážu tak rýchlo prispôsobiť, a preto sú tieto vynútené výsledky len krátkodobé. Kilá a centimetre sa vrátia aj s úrokmi.

A preto – ak len nie ste modelkou pred dôležitou prehliadkou, alebo nevestou, ktorá si práve uvedomila, že jedenie od stresu spravilo svoje a musíte rýchlo schudnúť a dostať sa do formy, lebo šaty sa už nedajú viac vypustiť – tak vám takéto radikálne diéty neodporúčam.

Chudnúť pomaličky a postupne!

Tajomstvo trváceho schudnutia sa skrýva v prirodzenosti a vyrovnanosti. Krôčik po krôčiku. Nechcite hneď zmeniť svet, začnite malými, ale dôležitými vecami. Napríklad, na začiatok začnite piť čaj UKKO 2-3 krát za deň. Okrem toho, že aktívne podporuje spaľovanie tukov a zrýchľuje metabolizmus, je veľmi zdravý. Fyzicky aj psychicky sa budete cítiť sviežejší a energickejší, čo vám pomôže pri akejkoľvek diéte.

Sledujte, čo jete a koľko ješte, ale nepreháňajte to! Čo to vlastne znamená? Napríklad, je všeobecne známe, že diéty so zníženým obsahom uhľohydrátov sú veľmi účinné a výsledky sú často viditeľné. Ak sa vyberiete touto cestou, nevzdajte sa hneď všetkých uhľohydrátov, pretože to nie je prirodzené a dlhodobo to nezvládnete, hlavne nie bez ťažkostí.

Radšej začnite vymedzením prázdnych uhľohydrátov z jedálnička. Ak napríklad konzumujete veľa bieleho chleba, zameňte ho za celozrnný. Obsahuje takisto uhľohydráty, ale popri tom aj vlákniny, ktoré podporujú metabolizmus, činnosť čriev a trávenie. Namiesto bielej lúpanej ryže si dajte ako prílohu nelúpanú ryžu alebo zeleninu.

Tieto malé kroky, ktoré nebolia, nepredstavujú žiadnu radikálnu zmenu vo vašom jedálničku a predsa, v kombinácii s naším čajom docielia viditeľné, dlhodobé a udržateľné výsledky.

Vyhýbajte sa čarovným prípravkom!

Vyskúšali ste už veľa zázračných prípravkov na chudnutie, ale ani jeden z nich nefungoval? Nie je to žiadna náhoda, čarovné prípravky totiž vôbec neexistujú. Sú to len kapsuly naplnené hroznovým cukrom a kto vie čím ešte, ktoré sa zakladajú na placebo efekte a prázdnych sľuboch. Prinajlepšom len nefungujú a nespôsobia iné ťažkosti. Vyhýbajte sa pred takýmto prípravkom. Môžete prísť nielen o peniaze, ale aj o zdravie.

Napriek tomu, že čaj UKKO považujeme za zázračný dar prírody, nie je to žiadny zázrak na chudnutie. V žiadnom prípade nenahradí zdravé stravovanie a pravidelný pohyb. Jeho pravidelná konzumácia vám však pomôže chudnúť a doplní akúkoľvek diétu.

Zvoľte si prírodnú cestu, zvoľte čajovú zmes na chudnutie UKKO, ktorá je účinná, prírodná a skutočná!

UKKO Čajová zmes na chudnutie je potravinový prípravok, jej užívanie nemôže nahradiť zdravú a pestrú stravu, pravidelný pohyb, ani potrebnú lekársku starostlivosť! V prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku čajovej zmesi pitie čaju neodporúčame, respektíve ak pravidelne užívate lieky alebo podstupujete dlhodobú liečbu, pred obejdnaním čaju sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Zmeňte svoj život a objednajte si Čajovú zmes na chudnutie UKKO ešte dnes!

OBJEDNAJTE SI TERAZ A VAŠU DIÉTU PODPORÍME
ZASIELANÍM MOTIVAČNÝCH EMAILOV POČAS 16 TÝŽDŇOV

AKCIA! 4 za cenu 3! Ak si objednáte 3 balíčky zmesi, dostanete od nás jeden balíček zdarma!

+STRAVOVACÍ PLÁN ZDARMA pre všetky objednávky!

1 balíček čajovej zmesi na chudnutie UKKO

1x150g čajová zmes na chudnutie UKKO, postačí na jeden mesiac
12.00s DPH
10,00 € bez DPH

2 balíčky čajovej zmesi na chudnutie UKKO

2x150 g čajová zmes na chudnutie UKKO, postačí na dva mesiace
23.00s DPH
19,17 € bez DPH

3+1 balíčky čajovej zmesi na chudnutie UKKO

4 x 150 g čajovej zmesi na chudnutie UKKO (jeden balíček zdarma!), postačí na štyri mesiace
34.00s DPH
28,33 € bez DPH

6 balíčkov čajovej zmesi na chudnutie UKKO

6x150 g čajovej zmesi na chudnutie UKKO, postačí na šesť mesiacov
49.00s DPH
40,83 € bez DPH

Čajový filter, papierový, 100ks

Papierový čajový filter na jedno použitie z nechlórového papiera
3.60s DPH
3,00 € bez DPH

Čajový filter, papierový, s paličkou

Balenie obsahuje 100 ks filtrov a jednu paličku.
3.60s DPH
3,00 € bez DPH

Fakturačná adresa

Dodacia adresa

Spôsob dopravy

Spôsob platby

Zľavový kupón

Doprava 3.5 € s DPH
2,92 € bez DPH
Dobierka 1 €
0,83 € bez DPH
Súčet 4.00

Spolu: 0.00s DPH
0.00bez DPH

Najčastejšie kladené otázky

Najčastejšie otázky v súvislosti s čajom

Čo sa stane po objednaní?

Vašu objednávku ihneď spracujeme, váš čaj pripravíme a za najkratší možný čas vám ju doručíme kuriérskou službou.

Má čaj nejaké vedľajšie účinky?

Čaj nemá žiadne známe vedľajšie účinky. Lenže ak ste na niektorú zložku citliví, neodporúčame čaj konzumovať. Ak beriete pravidelne lieky, alebo podstupujete liečenie, konzultujte pitie čaju s vaším lekárom alebo lekárnikom.

Čo znamená súčinnosť rastlín?

Liečivé rastliny v zmesi sa navzájom ovplyvňujú a zvyšujú si tak účinnosť. Čaj je teda účinnejší, ako keby ste jednotlivé zložky konzumovali osobitne.

Ako sa čaj správne pripravuje?

Do sitka alebo do čajového filtra (papierový filter UKKO) nasypte jednu čajovú lyžičku zmesi a zalejte ju 0,5 litrom horúcej vody. Nechajte 10 minút lúhovať. Za ten čas sa uvoľnia a látky a čaj sa môže konzumovať.

Čím môžem čaj osladiť?

V žiadnom prípade neodporúčame cukor. Použite stéviu (má 300x vyššiu sladkosť než cukor), erithriol alebo med.

Aké množstvo čaju mám denne vypiť?

Odporúčame 3-4 x 0,5 litra denne. Večer po šiestej by sa už nemal piť, keďže vás nabudí a nebudete vedieť zaspať.

Aký je rozdiel medzi kofeínom v káve a kofeínom v čaji?

Kofeín obsiahnutý v čaji sa nazýva teín a vstrebáva sa iným spôsobom. Nabudí vás neskôr, ale jeho účinky trvajú dlhšie. Popri antioxidačných účinkoch má aj antibakteriálne účinky. Znižuje výskyt zhubných nádorov, zápalu kĺbov a Alzheimerovej choroby. Obsahuje kalcium a flór, ktoré chránia naše kosti a zuby. Najlepšie účinky má zelený čaj. Obsahuje menej kofeínu než čierny čaj alebo káva a vstrebáva sa pomalšie.

Na základe čoho sa namiešala čajová zmes na chudnutie?

My, tvorcovia čaju UKKO, máme všetci vzdelanie z oblasti biológie a herbológie, a tak sme oboznámení s jednotlivými látkami v liečivých rastlinách. Pri zostavení zmesi nám pomohli naše skúsenosti, zahraničné výskumy o účinkoch liečivých rastlín pri chudnutí a o tom, ako ich najlepšie kombinovať…

Čo znamená 100 % záruka?

Sme presvedčení, že náš produkt funguje, a preto, ak s ním nie ste spokojní, pošlite nám ho späť a my vám vrátime celú cenu. Ako? Po prevzatí tovaru máte 30 dní na to, aby ste ho vrátili, ale pozor, sú isté podmienky:

  • tovar musí byť zabalený v originálnom obale
  • otvorená škatuľa by mala obsahovať aspoň 30% obsahu
  • v prípade, že ste si objednali viac balíčkov, otvorený balíček musí obsahovať aspoň 30% obsahu a ostatné balíčky musia byť neporušené
  • poplatky za doručenie nevraciame

Musím športovať popri pití čaju na chudnutie?

Pohyb je vždy zdravý a potrebný, hlavne pri snahe schudnúť. Čaj na chudnutie sme zostavili tak, aby bol čo najúčinnejším pomocníkom pri chudnutí, ale nerobí zázraky. Je potrebná aj vaša aktivita, a preto odporúčame, aby ste si, za účelom dosiahnutia najlepšieho výsledku, zvolili druh pohybu, ktorý vám je blízky a venujte sa mu aspoň jednu hodinu 3 krát do týždňa.

Kontakt

Môžeme vám pomôcť?

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho produktu alebo objednávky, neváhajte a kontaktujte nás!
Na Vaše telefonické otázky Vám radi odpovieme každý pracovný deň v čase od 8:30-16:30.

Distribútor: Zoltán Haris – HZ
Adresa: Tulipánová 18/35, 94651 Nesvady
Email: info@ukko.sk
Telefón: +421 905 57 77 34
Prevádzka:
Obchodná 8
946 51 Nesvady

O nás

Mnohí sa nás pýtajú, prečo sme sa začali zaoberať práve čajom. Odpoveď je jednoduchá. Keď sme začali študovať fitoterapiu, úžasný svet liečivých rastlín nás prekvapil a ohromil. Čím viac sme sa ponorili do štúdia, spoznali sme účinné látky, spôsoby spracovania a uvedomili sme si, že príroda je najlepší chemik. Usporiadala jednotlivé látky tak bezchybne a do dokonalých súčinností, že je to až neuveriteľné. Zázračné spojenie krásy a účinnosti. Ešte aj dnes mávame zimomriavky, keď nám prídu suroviny a prstami sa prehrabávame vo vreciach s bylinkami.

Príroda nám zabezpečila všetko a ak dodržíme niekoľko jednoduchých pravidiel, nájdeme medzi rastlinkami, či v ich kombinácii, riešenie na všetko. Odtiaľ pochádza aj nápad čajovej zmesi na chudnutie. Prečo by sa ich účinky nemohli použiť na spaľovanie tukov prirodzeným spôsobom.

Naša čajová zmes na chudnutie sa zrodila ako výsledok oddanosti, odhodlanosti a snahy pomôcť. Touto cestou by sme ju radi odporučili každému, kto chce schudnúť prirodzeným a zdravým spôsobom.

Prajem vám príjemné chudnutie: Eva Siposová-Kereseová a Tibor Sipos